Lenovo ThinkPad A275: Patikimas nešiojamas kompiuteris

by | Kov 31, 2023 | Auto diagnostikos įranga | 0 comments

Mes norime pristatyti jums Lenovo ThinkPad A275 – galingą ir patikimą nešiojamą kompiuterį, kuris yra idealus automobilių diagnostikos profesionalams ir netik. Šis nešiojamas kompiuteris yra puikus sprendimas tiems, kurie ieško patikimo, lanksčio ir lengvai transportuojamo įrankio savo poreikiams.

 

Dizainas ir Funkcijos

Lenovo ThinkPad A275 yra modernus ir stilingas nešiojamas kompiuteris. Jis turi 12,5 colių ekraną, kuris pasižymi geru apžvalgos kalmu bei ryškumu. Šis lenovo kompiuteris yra optimalaus dydžio todel lengvai transportuojamas. Ekranas yra matinis, todėl jis yra mažiau jautrus atspindžiams ir mažina akių nuovargį. Tai yra svarbus privalumas tiems, kurie dirba ilgas valandas prie kompiuterio.

Kompiuteris turi galingą AMD Pro A12 procesorių, kuris užtikrina greitą ir efektyvų darbą. Tai yra nešiojamas kompiuteris, kuris lengvai susitvarko su sudėtingomis programomis ir darbo procesais. Taip pat jis turi 8GB RAM ir 128GB SSD kaupiklį, šių komponentų dėka kompiuteris įtin sparčiai dirba su automobilių diagnostikos programomis.

Prievadai

Jūs galite lengvai prijungti įrenginius prie Lenovo ThinkPad A275. Tai turi du USB 3.0 prievadus, HDMI lizdą ir Ethernet jungtį. Be to, kompiuteris taip pat turi „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ funkcijas, kurios leidžia jums lengvai ir greitai prisijungti prie interneto.

Baterija

Viena iš didžiausių Lenovo ThinkPad A275 privalumų yra baterija. Šis nešiojamas kompiuteris turi ilgą baterijos tarnavimo laiką – iki 12 valandų. Tai yra didžiulis privalumas tiems, kurie nuolat naudoja kompiuterį neprijungtą prie elektros tinklo.

Mes drąsiai rekomenduojame Lenovo ThinkPad A275 tiems, kurie ieško patikimo ir funkcionalaus nešiojamo komiuterio skirto automobilių diagnostikai.

automobiliu diagnostikos iranga kaune

Reali parduotuvė

Turime realią parduotuvę Kaune, į kurią galite atvykti darbo metu ir gauti išsamias konsultacijas apie auto diagnostikos įrangą.

Diagnostikos remontas

Mes užsiimame netik auto diagnostikos įrangos prekyba, bet ir jos remontu.

Greitas pristatymas

Visas prekes turime sanėly Kaune. Pristatymas visoje Lietuvoje.

Konsultacijos

Elektronikos prekybos srityje dirbame nuo 2009 metų. Turime realią parduotuvę Kaune, galite visda atvykti ir gauti išsamias konsultacijas apie Autobomilių diagnostikos įrangą, ar apie diagnostikos remontą.
Taipogi visad galite kontaktuokti el paštu ar telefonu kuriuos rasite kontaktų siltyje.

Naujienlaiškis

Diagnostikos naujienos

Sunkvežimių, automobilių diagnostikos įranga. Vėtrungės g. 2, Kaunas

Administruoja: ITbites.lt

Visos teisės saugomos © 2024Fulldiag.lt